Duben 2008

Den fůůůůůůůůůůůůůůůůj

30. dubna 2008 v 13:55 | kiQi |  Můj deníček
Chooojky jsem tu jenom na chviliku tak jsem tu protože asiiik za hodinu du na bus takže tu nejsem jenom na chvilku ale to je jedno mno nebudeme to dál rozebítat!
Mno takže jak se máte?Já docela goooood až na že jsem nemocná jenom trochu!
Mno dneska jsem měla zkoušku ze sboru první hodinu místo zeměpisu (což je dobře přišla jsem o nudnou a deptající hodinu s naší "milou" uč. Štalmachouvou ale vlastně jsem anii tak o moc nepřišla stejně bychom probírali jjí nudné zážitky ze životy blééé) mno já hraju u dvou písniček na tamburinu a prottože to moc ještě neumím tak jsem to šla zkusit v 11hod.
Ještě s jednou holkou mno ta tam nepřišla takže jsem ji hledala po celé škole nakonec mi učitelka řekla že je v tělocvične (v tu chvíli jsem měla 100chutí rozběhnout se k učitelce a dát ji pár facek!(ale to sem nepatří)...)mno tak jsem šla do té tělocvičny tam byli samí 9ťáci a jiné děcka takže TRAPAS! mno potom jsem se na to vysrala a šla tu tamburinu zkoušet sama mno potom jsem šla domů a ted' jsem tu. A jak už jsem tu psala že pujdu tak du tak ppppppppppppppppppppaaaaaaaaaaaaaaaa.

Besip = $$$

29. dubna 2008 v 17:43 | kiQi |  Můj deníček
Mno takže jsem už dlouuho nenapsala do deníku tak jsem tu. Zrovna v čery jsme jeli (jenom 9 děcek z naší školy a uč.) do Brušperka tam jsme soutěžili a překážkách na kole jmenuje se to besip (Bezpečnost Silničního Provozu) mno a normoš my jsme vyhráááli byli jsme 1. a jako cenu jsme dostali pupmu na kolo (fakt "dobrá" cena...)mno dneska jsem (jenom já měla do 11 protiže jsme měla omluvenku do TV) šla domů jinak v celku v $$$poho$$$ mno tak to bude asii tak všechno tak ppp a mějte se jak chcete...Alloha!
PS: z toho besipu postupujeme do Frýdlantu takže oooohh!!!!!

Bleskowka č. 7 (čokoláda)

29. dubna 2008 v 15:09 | kiQi |  Soutěže
Tato bleskowka je zaměřena na čokoládu...
1. jak je?
2. co děláš?
3. máš rád(a) čokoládu?
4. jestli joo tak jak často ji jíš? a když ne tak proč ji nejíš?
5. jakou máš nejradši? (značky)
6. bílá mléčná nebo hořká?
7. a poslední otázka ohledně čoko. kolik ji jíš? (př.: 1 čtvereček)
8. přezdívka
9. pravé jméno
10. tak pppaaapppíííkkk...
Obrázek “http://tn3-2.deviantart.com/fs13/300W/i/2007/030/1/d/chocolate_by_kekszfolt.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Aundrey Kitching

28. dubna 2008 v 19:34 | kiQi


Změna

28. dubna 2008 v 15:52 | kiQi
Takže lidi zkouším designy bude to vypadat divně takže se neděste!